סוגי טיפולים

 • עור שמן בעייתי/אקנה

  אקנה זוהי מחלת עור הנקראת גם "חטטת" המתבטאת בדלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות, ההפרשה המוגברת של בלוטות החלב נגרמת כתוצאה מתגובה לקויה להורמון הטסטוסטרון שפועל בעיקר בגיל ההתבגרות.

  הפרשת שומנים יתרה מבלוטות החלב משתלבת עם תאי עור מתים (או מזהמים אחרים) ומביאה לסתימתם של זקיקי השערות. הפרשות השומן מצטברות תחת הנקבובית הסתומה, ומספקות סביבה נוחה להתרבותו של האקנה, ה-. בהמשך מתפתחת תגובה דלקתית בזקיק היוצרת את הפצע המוכר. התופעה של פצעי הבגרות תוקפת בעיקר את עור הפנים, אך עלולה להתפשט גם לעור ה, ה וה.

  פצע אקנה בסיסי נקרא קומדון (Comedo). פצע אקנה שסתום בצורה מושלמת נקרא "פקק לבן" (whitehead). פצע אקנה שאיננו סתום בצורה מושלמת נקרא "פקק שחור" (blackhead). פתיחה של קומדון גורמת להפרשת החומרים והחיידקים על העור הסמוך, וגוררת תגובה דלקתית.

  בבואנו לטפל באקנה יש להתייחס ל:

  • מצב הדלקת בפנים.
  • ההפרשה המוגברת של שומן מבלוטות החלב.
  • תאי העור המתים המביאים לסתימת נקבוביות.
  • החיידק המתיישב בזקיקי השיער הסתומים.
  • שיקום המחסום האפידרמלי שנפגם עקב הפצעים וכל שאר מפגעי המחלה.

  בדרך כלל, שילוב נכון של תכשירים נותן את התשובה הטובה ביותר.
  בטיפול המוצע על ידנו יש פתרונות להרגעת הדלקת, ויסות הפרשת הבלוטות, השלת תאים מתים וטיפול מסיבי בחיידק.
  כמו כן, ניתן ביטוי מצד אחד לאיזון השומן בפנים אך מאידך, למתן לחות מתאימה אשר חודרת לשכבות העמוקות של העור ומונעת מצב של התפרצות מחודשת כתוצאה מיובש לא רצוי שעלול לגרום כאמור לפעולה הפוכה.
  כפי שצוין לעיל, אנו רואים חשיבות מרובה בטיפול בשלמות העור שנפגם וכל הטיפול במכון ובבית ילווה במתן חומרים מרגיעים ומשקמים.
  חשיבות גבוהה מאוד תינתן להמשך טיפול בבית כיוון שכל עוד פעילות ההורמונים "ערה" ימשיכו להיווצר פצעים כאמור למעלה.

  רק טיפול מאוזן, חזק אך בטיחותי והדרגתי ייתן מענה כולל ונכון למחלת האקנה.

  חברת היי לייף גלמאור משווקת מוצרי טיפוח מובילים להתמודדות עם עור שמן ובעייתי. אנחנו יודעים עד כמה פצעי אקנה פוגעים בדימוי העצמי ובביטחון שלך, לכן משקיעים בפיתוח של תכשירים מובילים עם ערך מוסף ומאחורינו ניסיון משמעותי והצלחות רבות בהתמודדות עם התופעה.

  טיפול באקנה על בסיס התכשירים של היי לייף גלמאור מוכיח שעור שמן ובעייתי הוא לא גזירה משמיים

  הנה קטלוג המוצרים שיכולים להתאים לך: